Menü
Sepet

Alan Adınız Mevcut mu?

Alan Adınız Mevcut mu?

Firma adı olarak sağladığımız paket içerisinde: tema, alan adı, hosting, SSL sertifikası ile birlikte gerekli tüm kurulumlar mevcuttur. Ekstradan bizden veya farklı bir firmadan herhangi bir ürün almak zorunda değilsiniz fakat daha önceden alan adınızı aldıysanız bize yönlendirerek bu alan adınızı kullanabilirsiniz. Sitemizdeki ürün sayfalarında yazan fiyatlarımıza alan adı da dahil olduğu için alan adı mevcut olan müşterilerimize 100 TL indirim uygulamaktayız. Alan adınız mevcut ise sepete giderek Kupon Kodu kısmına ''a.a.mevcut'' yazabilir ve 100 TL indirimi sağlayabilirsiniz. İndirim sağlandıktan sonra kasaya giderek satın alımı tamamlayabilirsiniz. 

Alan Adınızı Fİrma Adı'a Yönlendirin!

Satın alımı sağladıktan sonra alan adınıza kurulum yapabilmemiz için Firma Adı'ya yönlendirmeniz gerekmektedir. Alan adını satın aldığınız firmanın DNS yönetim paneline giriş yapıp mevcut Name Server adreslerini silip yerlerine sırasıyla aşağıdaki Name Server adreslerini yazmanız durumunda alan adınızın yönlendirilmesi tamamlanmış olacaktır.

emily.ns.cloudflare.com

owen.ns.cloudflare.com

Not: Alan adı yönlendirme işlemlerinde bizden destek almak isterseniz sitemizde bulunan canlı destek veya iletişim sayfamızda bulunan telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.